Kas antrą dieną atvykstu į B/Braun dializės centrą Miškinių gatvėje, kur man atliekamos hemodializės
procedūros. Einu kaip į darbą, be baimės, be nerimo, nes žinau, kad centre pacientus sutinka kvalifikuoti,
draugiškai nusiteikę, rūpestingi medikai, kad procedūra bus atliekama nepriekaištingai, pagal šiuolaikinius
medicininius reikalavimus.Be to, mes, pacientai,B/Braun dializės centre nesame tik pasyvūs stebėtojai.
Su mumis išsamiai kalbama apie mūsų savijautą,aptariami laboratorinių tyrimų rezultatai, kurie kartais išryškina
mums reikalingos dietos  pažeidimus ar vengimą vartoti paskirtus vaistus.  Kartą per metus pildome anonimines
anketas, kuriose klausiama mūsų nuomonės apie gydymo įstaigoje pastebėtus trūkumus. Pastoviai stebimi
ir mūsų ilgalaikiai sveikatos būklės pasikeitimai - reguliariai pildome anketas, kuriose žymime savo savijautą, 
naujai atsiradusius ar dingusius simptomus. Keletą kartų aparatų pagalba nustatytas kiekvieno "sausas svoris",
todėl tiksliai žinome, kiek skysčių dializės metu reikia nufiltruoti. Visi esame išmokyti, kaip reikia rūpintis fistulės
veikla, tačiau labai apsidžiaugėme, kai  specialiu  aparatu buvo ištirta ir įvertinta fistulės būklė.Be rūpestingos
medicininės priežiūros, daug dėmesio skiriama mūsų psichologinei būklei.Buvo suorganizuotos
kelionės į Prahą ir Budapeštą kur  tų miestų B/Braun centruose mums buvo atliekamos dializės, o laisvą laiką ,
vadovaujami gido, susipažinome su miestais. Buvo suorganizuotas poilsis Palangoje.Iš visų kelionių grįžome
suartėję ir susidraugavę. Susitikę dializės centre jau nesame "pažįstami iš matymo", bet, prieš kiekvieną dializę
vaišinami kava ar arbata, kalbamės apie savo ir kitų problemas, savo augintinius. Nenutrūksta ryšiai ir su tais,
kuriems jau persodinti inkstai. Kai galime bendrauti su panašaus likimo žmonėmis, kai  mums suteikiama
nepriekaištinga medicininė pagalba,  labai pagerėja mūsų gyvenimo kokybė.
Konstancija Valiukienė
20111229

Dializę man atlieka jau septynerius metus. Per šį laikotarpį esu buvusi ne viename dializės centre ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kiekvienas dializuojamas pacientas žino, kad dializė yra neatskiriama kasdienybėsdalis ir nuo šių procedūrų priklauso gyvenimo kokybė. Aš pasirinkau BBraun dializės centrą, nes jame dirba savo darbą išmanantys ir jam atsidavę gydytojai, visuomet malonios, dėmesingos ir paslaugios slaugytojos. Centras įsikūręs naujame, gražiame pastate, aprūpintas moderniausia medicinine įranga. Čia visuomet saugu, jauku ir šilta, o man, kaip pacientei, ypač svarbu tai, kad manęs laukia, išklauso, pataria ir padeda gyventi.
Violeta Fabijonavičienė


Dializės centre BBraun, esančiame Žolyno gatvėje, gydausi nuo pirmos jo įkūrimo dienos. Su drauge Irena esame pirmosios šio centro pacientės. Anksčiau dializes atlikdavome Antakalnio ligoninėje.
Kodėl pasirinkome dializę Žolyno gatvėje? Kai atėjome apsižvalgyti ir įsitikinti, ar verta pasirinkti naują dializės atlikimo vietą, po kelių pamąstymo akimirkų ir malonaus pokalbio su centro direktore, buvome tikros, kad tikrai norime dializes atlikti būtent šiame centre. Visų pirma, įspūdį padarė maloni aplinka: dvi nedidelės dializių salės, pacientų laukiamasis, kuriame galima savo išgyvenimais pasidalinti su likimo draugais, galima papietauti, taip pat įrengtos patogios rūbinės su atskiromis spintelėmis ir dušais. Niekas neprimena slogios ligoninės aplinkos.
Dializę atlieku jau 18 metų ir žinau, kokia svarbi pacientui yra aplinka. Aplinką sukuria ne tik gražios sienos, bet pirmiausia, centre dirbantys sveikatos priežiūros specialistai. Medicinos pagalbą mums teikia patyrę medikai. Būtent jie pirmieji mus konsultuoja sveikatos priežiūros klausimais ir nuo jų priklauso mūsų gera savijauta. Ištikus rimtesniems negalavimams, jie siunčia mus į ligoninę. Mūsų „ angelai sargai ” yra visuomet puikiai nusiteikusios ir kompetentingos medicinos slaugytojos, kurios rūpinasi mumis dializės metu. Aptarnauja malonios medicinos slaugytojų padėjėjos, kurios atneša mums pietus, skanios kavos ar arbatos ir visuomet prisimena kiekvieno mūsų įpročius. Pacientus tiek iš miesto, tiek iš užmiesčio atveža mikroautobusai.
Raginu visus, ypač nepasirinkusius dializės atlikimo vietos, pasirinkti BBraun dializę. Kviečiu ir tuos, kurie mėgsta keliauti, bet neturi tam galimybių, nes BBraun jau yra organizavęs keliones į Prahą ir Budapeštą. Atvykite ir įsitikinkite, kad tai geras pasirinkimas.
Jolanta Teresa Maciejevska


Sužinojusi iš gydytojų, kad teks naudotis dializės centro paslaugomis, svarsčiau, kurį dializės centrą pasirinkti. Specialistai patarė, kad svarbiausia yra dializės centro personalo, kurie teikia mums taip reikalingą pagalbą, kvalifikacija. Dializės centre BBraun dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai ir medicinos personalas. Tuo įsitikinau būdama čia 2,5 metų. Gydytojai ir vidurinis medicininis personalas nuoširdžiai rūpinasi ligoniais, suteikdami dializės paslaugą. Čia visada gera atmosfera, geros buitinės sąlygos.
Danguolė KlasauskienėKai esi priklausomas nuo dializės - ramu, jei esi saugus. Čia tenka praleisti daug laiko. Tai beveik antri namai. Tik geriausius atsiliepimus galiu pasakyti apie BBraun dializės centrą ( Žolyno g. 3 ). Čia švaru, tvarkinga. Dirba specialistai, puikiai išmanantys savo darbą. Labai dėmesingas vidurinysis personalas, nuoširdžios slaugutės. Ačiū !
M. Zigmantavičienė