B.BRAUN AVITUM KOKYBĖS POLITIKA


Filosofija

Norėdami gerinti žmonių sveikatą, mes suprantame būtinybę gerai žinoti pacientų, medikų ir sveikatos priežiūros sistemos problemas. Kiekvienas, siekiantis pagerinti žmonių sveikatą ir gyvenimą, turi nuolat gilinti šių problemų supratimą, atpažinti naujas galimybes, būti pasiryžęs ieškoti naujų veiksmingų sprendimų.

Ši filosofija vienija ir palaiko mus B.Braun bendruomenėje siekiant mūsų tikslų, ji skatina mus kasdien dalintis idėjomis su mūsų partneriais ir klientais, išsiaiškinti jų lūkesčius, rasti vis naujus sprendimus ir juos tobulinti.

Vizija

Mes saugome ir geriname žmonių sveikatą.

Misija

Mūsų tikslas yra suteikti pacientams galimybę siekti aukščiausios gyvenimo kokybės, teikiant jiems aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas bei panaudojant didelę medicininę ir terapinę patirtį, naujausias technologijas ir mūsų darbuotojų profesionalumą.

Pagrindinės vertybės

 
  1. • Atvirumas – esame atviri idėjoms, ateinančioms iš aplinkos.
  2. • Pasitikėjimas – pasitikime žmonėmis.
  3. • Inovatyvumas – vertiname naujoves, kurios skatina konkurencinį pranašumą ir pagal aukščiausius standartus patenkina sveikatos priežiūros poreikius.
  4. • Efektyvumas – optimizuojame procesus.
  5. • Atsakingumas – prisiimame ekonominę, ekologinę ir socialinę atsakomybę už darbuotojus, pacientus ir partnerius.

Kokybės politika

  Orientavimasis į pacientą.

Mes esame patikimas savo pacientų, sveikatos priežiūros bendruomenės, klientų, valdžios institucijų ir tiekėjų partneris. Atsakingu elgesiu siekiame tausoti aplinką, užtikrinti sveiką ir saugią darbo aplinką mūsų darbuotojams.

  Orientavimasis į klientą.

Siekiame išsiaiškinti klientų poreikius ir siekdami juos patenkinti siūlome individualius sprendimus.

  Orientavimasis į procesą.

Mūsų procesai yra paprasti, tikslai – aiškūs, o ištekliai – lanksčiai naudojami. Daugiau dėmesio skiriame prevencijai, o ne korekcijai.

  Naujovės ir nuolatinis tobulėjimas.

B.Braun grupė nuolat peržiūri ir tobulina savo gaminius, procesus ir valdymo sistemą. Sistemingas peržiūros metodų taikymas užtikrina, kad gaminiai ir procesai atitinka aukštus kokybės reikalavimus

  Įsipareigojimai visuomenei ir verslo partneriams.

Mes esame patikimas savo pacientų, sveikatos priežiūros bendruomenės, klientų, valdžios institucijų ir tiekėjų partneris. Atsakingu elgesiu siekiame tausoti aplinką, užtikrinti sveiką ir saugią darbo aplinką mūsų darbuotojams.

  Atsakomybė.

Visi darbuotojai yra atsakingi už savo veiklos rezultatus. Aiškūs ir įpareigojantys tikslai suteikia galimybę kiekvienam darbuotojui prisiimti šią atsakomybę.

  Žinios ir motyvacija.

Siekiame sukurti aplinką, kurioje visi darbuotojai savo įgūdžiais ir patirtimi prisideda prie kokybės kūrimo. Darbuotojų kompetencija ir žinios itin svarbios mūsų sėkmei.