Mūsų medicininės priežiūros filosofija


Mūsų dializės centruose nefrologinė priežiūra neapsiriboja tik dializės atlikimu. Žodis „priežiūra“ mums reiškia daugiau nei vien tik gydymą.

Mūsų įsitikinimu, mūsų dializės centre besidializuojančių pacientų sveikata rūpinamasi visapusiškai.

Mūsų ambicija yra aiški: mes norime suteikti jums tokią medicininę priežiūrą ir tokį rūpestingumą, kokio tikėtumėmės sau ir savo šeimos nariams, artimiesiems ir draugams. Mes siekiame visapusiškai atsižvelgti į konkrečius paciento poreikius ir laikytis holistinio požiūrio, kuris maksimaliai tiks jums ir reikšmingai paveiks jūsų kasdienybę. Mes norime jums padėti spręsti kasdienes problemas, susijusias su jūsų gydymu ir medicinine priežiūra.

Inkstų nepakankamumas yra nuolat besikeičianti būklė. Turėdami patirtį šioje srityje, turime išsamų supratimą, kaip palaikyti pacientus, jų individualios terapijos kelionėje. Mes tikime, kad pacientai, klausydami gydytojų nurodymų, visada turėtų aktyviai dalyvauti gydant.

Būti jums ekspertu ir patikimu partneriu bei patarėju kiekvieną dieną mums labai svarbu. Pasidaliję savo patirtimi, mes norime paskatinti jus aktyviai dalyvauti jūsų gydyme ir atgauti savo gyvenimo kontrolę, kurią jūs gavojote praradę visam laikui. B.Braun’e mes galime padėti jums pagerinti jūsų gyvenimo kokybę ir gyventi “pilna koja”.

Kokybės politika


Orientavimasis į pacientą.

Mes teikiame aukštos kokybės medicinines paslaugas ir pacientų priežiūrą, remdamiesi B.Braun grupės įsipareigojimais teikti medicinines paslaugas, edukuoti pacientus, diegti naujoves ir bendradarbiauti.

Orientavimasis į klientą.

Siekiame išsiaiškinti klientų poreikius ir siekdami juos patenkinti siūlome indvidualius sprendimus.

Orientavimasis į procesą.

Mūsų procesai yra paprasti, tikslai – aiškūs, o ištekliai – lanksčiai naudojami. Daugiau dėmesio skiriame prevencijai, o ne korekcijai.

Naujovės ir nuolatinis tobulėjimas.

B.Braun grupė nuolat peržiūri ir tobulina savo gaminius, procesus ir valdymo sistemą. Sistemingas peržiūros metodų taikymas užtikrina, kad gaminiai ir procesai atitinka aukštus kokybės reikalavimus.

Įsipareigojimai visuomenei ir verslo partneriams.

Mes esame patikimas savo pacientų, sveikatos priežiūros bendruomenės, klientų, valdžios institucijų ir tiekėjų partneris. Atsakingu elgesiu siekiame tausoti aplinką, užtikrinti sveiką ir saugią darbo aplinką mūsų darbuotojams.

Atsakomybė.

Visi darbuotojai yra atsakingi už savo veiklos rezultatus. Aiškūs ir įpareigojantys tikslai suteikia galimybę kiekvienam darbuotojui prisiimti šią atsakomybę.